SEKRETARKA MEDYCZNA

Mielec/ mielecki/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 08.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0727

OBOWIĄZKI:
Sekretarka medyczna
Praca od poniedziałku do piątku w godz.
8-16
10-18

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
- Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Wykształcenie średnie lub wyższe medyczne, wiedza dot. realizacji usług medycznych, prawo jazdy kat. B (umiejętność prowadzenia samochodu), dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, sumienność, bardzo dobra obsługa komputera, komunikatywność.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mielec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Adres:
Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Marlena Przygoda
e-mail: medycznaprzychodnia@gmail.com
tel: 512893904

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Ososby spełniające wszystkie wymagania pracodawcy zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie CV na adres: medycznaprzychodnia@gmail.com

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu