SAMODZIELNY REFERENT

Pruszków/ pruszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 27.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Grodziska 1, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0413

OBOWIĄZKI:
Sporządzanie dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych. Udział w pracach Komisji Przetargowej (w tym sprawowanie funkcji sekretarza komisji przetargowej, udział w badaniu i ocenie oferty, sporządzanie protokołów). Archiwizacja dokumentacji postepowań o udzielenie zamówienia. Wykonywanie innych zadań związanych z zamówieniami publicznymi zleconych przez przełożonego. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30. Wynagrodzenie miesięczne 4400 brutto + 30 % premii + wysługa lat. Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Pracodawca prosi o zawieranie w cv klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony z siedzibą w 05-800 Pruszków, ul. Grodziska 1, woj. mazowieckie na potrzeby rekrutacji na stanowisko - Samodzielny Referent. Zostałam/em poinformowany/a, że w przypadku złożenia w aplikacji innych danych niż wskazane w art. 22 paragraf 1 Kodeksu Pracy, będzie traktowane jako wyrażenie zgody na ich przetwarzanie."

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- Poziom wykształcenia- minimum średnie. Wymagane co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy biurowej. Konieczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy. Niezbędna biegła obsługa narzędzi MS Office, systematyczność i wysoki stopień zorganizowania, obowiązkowość, samodzielność oraz terminowość. Wymagana umiejętność redagowania pism, umów, protokołów, wykorzystania wiedzy w praktyce, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Pruszków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony Narodowej

Adres:
Grodziska 1, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Dariusz Bandzul
tel: 261 892 097

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV+ zgoda na przetwarzanie danych osobowych lub skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie