ROBOTNIK WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Góra Kalwaria/ piaseczyński/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 18.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Góra Kalwaria, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0906

OBOWIĄZKI:
przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac, prowadzenie obróbki wstępnej surowca oraz produkcji wyrobów gotowych wg określonych receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń, praca z nożem i ostrymi narzędziami, prowadzenie procesu technologicznego (tj. mrożenia, wędzenia, marynowania, produkcji konserw itd.), pakowanie, magazynowanie i przygotowanie gotowych wyrobów do wysyłki, ładowanie i rozładowywanie pojazdów, ciężarówek i wózków, mycie i czyszczenie maszyn i urządzeń, przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy, wykonywanie innych zadań pokrewnych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Góra Kalwaria
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Adres:
Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Dorota Drabek
tel: 224842680

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie