ROBOTNIK DROGOWY

Elbląg/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 21.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Generała Józefa Bema 5B/35, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0939

OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem - wykonywanie prac drogowych, prace fizyczne
Praca w systemie: 12 godzin pracy, 12 godzin przerwy, do 40 godzin w tygodniu
Pierwsza umowa na zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę
Praca na terenie Gdańska, pracodawca zapewnia dowóz w obie strony z Elbląga oraz na miejscu pracy zapewnia posiłek w trakcie przerwy
Wynagrodzenie do uzgodnienia + premia za frekwencję

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Wymagane doświadczenie w pracach drogowych lub budowlanych, umiejętnośc posługiwania się elektronarzędziami, chęci do pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Mile widziane prawo jazdy kat B lub uprawnienia na obsługę maszyn budowlanych.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Elbląg
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
B-SELL BARTŁOMIEJ CUPER

Adres:
Generała Józefa Bema 5B/35, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Bartłomiej Cuper
tel: 501254564

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
CV
kontakt telefoniczny z pracodawcą: 501254564

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu