ROBOTNIK BUDOWLANY

Sławków/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 20.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Groniec 1, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0520

OBOWIĄZKI:
Prace ogólnobudowlane, Układanie płyt drogowych,
Równanie wykopów, Prace remontowo-budowlane,
Dbałość o powierzony sprzęt.
Praca od 07:00 do 15:00. Umowa o pracę na czas określony - 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku
- Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sławków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
BARTER SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
LEGIONOWA 28, 15-281 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Muszyńska
e-mail: rekrutacja@bartergaz.pl
tel: 085 7485 328

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - I etap rekrutacji: tel 857485328 i e-mail: rekrutacja@bartergaz.pl.
II etap - rozmowa z przedstawicielem firmy w Sławkowie

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie