REHABILITANT

Jaworze/ bielski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 29.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: WCZASOWA 171, 43-384 Jaworze, powiat: bielski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0717

OBOWIĄZKI:
Wykonanie zabiegów rehabilitacyjnych, ustalanie indywidualnego programu zabiegów, organizowanie terapii zajęciowej.

Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 7.00-17.35, 9.25-18.00 od pon. do sob. według grafiku z zachowaniem 37,55 tygodnia pracy - praca w Jaworzu.
Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Wykształcenie wymagane wyższe kierunek fizjoterapeuta, mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania), umiejętność pracy w zespole, empatia, wysoka kultura osobista, wymagane doświadczenie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jaworze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
RYSZARD WOŹNIAK-WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Adres:
WCZASOWA 171, 43-384 Jaworze, powiat: bielski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Ryszard Seklecki
e-mail: dyrektor@villabarbara.pl
tel: 33 817 23 00

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Kontakt, osobisty, telefoniczny lub CV e-mail

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej