REFERENT DS. KSIĘGOWYCH/KSIĘGOWA

Nowy Dwór Gdański/ nowodworski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Warszawska 41, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0333

OBOWIĄZKI:
Praca w dziale finansowo księgowym.
Zakres czynności :
- weryfikacja i księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych,
- księgowanie operacji gospodarczych,
- sprawozdawczość finansowa,
- windykacja należności,
- wprowadzanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
- prowadzenie kont rozrachunkowych,
- analiza i uzgadnianie stanu rozrachunków, kont księgowych i rejestrów.

PRACODAWCA OFERUJE:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji,
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
- dodatkowo korzystanie z pakietu świadczeń z ZFŚS oraz możliwość przystąpienia do pracowniczego ubezpieczenia grupowego.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:
- Wymagania :
- wykształcenie ekonomiczne lub rachunkowe ( księgowe ) min. średnie,
- mile widziane doświadczenie zawodowe w/w zakresie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA

Adres:
Warszawska 41, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Dział Kadr
e-mail: kadry@maluta.pl
tel: 55-247-24-61 w. 35

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Prosimy o przesyłanie ofert ( CV i list motywacyjny ) na adres :
ul. Warszawska 41, 82-100 Nowy Dwór Gdański
tel. 55/ 247-24-61 wew. 35 dział kadr
lub na adres email : kadry@maluta.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim