REF- ROBOTNIK BUDOWLANY

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 20.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0671

OBOWIĄZKI:
Proste i rutynowe pracae związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków. . Analiza rysunków budowalanych i ustalanie na ich podstawie zakresu robót, noszenie cegieł i zaprawy murarskiej.Wykonywanie prac pomocnniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań. Mieszanie , wylewanie i rozpościeranie materiałów budowlanych. Kopanie i wypełnianie dołów i row ów przy użyci narzędzie ręcznych,Rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów. ładowanie i rozładowywanie materałow budowlanych , materiałów wydobytych oraz sprzetu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i w wózków ręcznych. Wykonywanie prostych prac rozbiórkowych , w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskanych z rozbiórk budynków. Sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymamych instrukcji. Posługiwanie sie prostymi narzędziami ręcznymi9 Łopata, kilof,taczka). tapetowanie , szpachlowanie i malowanie. wykonywanie innych prac budowlanych. Praca na 1 zmianę 8-16. Praca na terenie woj. opolskiego z przewagą Opola.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe kierunek bez znaczenia, staż pracy nie wymagany.

Powtórne zgłoszenie!!!!!!! Uwaga !!!! Grupy priorytetowe nie obowiązują!!!!! ( zgoda Pani Dyrektor)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Opole
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Adres:
Hubala 21, 45-266 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Paweł Pichen
e-mail: p.pichen@pup.opole.pl
tel: 774422931

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
skierowanie z PUP Opole, CV ( w przypadku jego braku proszę o umówienie osoby do Doradcy Zawodowego)

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu