RECEPCJONISTA

Ustka/ słupski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 25.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Wczasowa 26, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0674

OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem;
Praca na czas określony: od 3 miesięcy do 10 lat
Godzina zakończenia pracy: 22:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie branżowe
- Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
- Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
- Uprawnienia: obsługa komputera MS Office
- Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:
- mile widziane doświadczenie w obsłudze programów hotelowych (np. DM PLAZA )

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ustka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 6 117 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ROYAL-BALTIC M.W. BURZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Adres:
Wczasowa 26, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
MAŁGORZATA BURZYŃSKA
e-mail: m.burzynska@royal-baltic.pl
tel: 601 652 922

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - KONTAKT OSOBISTY I TELEFONICZNY W GODZ. 14.00-20.00, Godziny : 14.00- 20.00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku