RATOWNIK WODNY

Racibórz/ raciborski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 12.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0625

OBOWIĄZKI:
Praca na basenie otwartym "Obora" w Raciborzu.
Wymagania: zaświadczenie o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych wg wzoru MSW, ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, ważna legitymacja członka WOPR, patent, ukończone 18 lat.

Godziny świadczenia usług ratowniczych:
- od 08.06 do 21.06 w godz.09:00-20.00 od poniedziałku do piątku, w weekendy 9.00-19.00
- od 22.06 do 30.06 codziennie w godz. 9.00-19.00
- od 01.07 do 31.07 codziennie w godz. 9.00-20.00
- od 01.08-31.08 codziennie w godz. 9.00-19.00

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Racibórz
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Ośrodek Sportu i Rekreacji Racibórz

Adres:
Zamkowa 4, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: kadry@osirraciborz.pl
tel: 32 415 37 17

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu