PSYCHOLOG SZKOLNY

Ropczyce/ ropczycko-sędziszowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 21.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Wyspiańskiego 8, 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0312

OBOWIĄZKI:
Realizacja zadań psychologa w bezpośredniej pracy z uczniami.

Zatrudnienie na 18/22 wg. przepisów oświatowych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym (ukończone studia z zakresu psychologii lub student 5 roku studiów z psychologii).
Umiejętność pracy z dziećmi w wieku szkolnym.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ropczyce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ROPCZYCACH

Adres:
Wyspiańskiego 8, 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Ewa Wośko
e-mail: ewosko@gmail.com
tel: 17 22 18 419, 661 996 997

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny

Wymagane dokumenty:
CV kierować na adres e-mail: ewosko@gmail.com lub zsnr1sp@poczta.onet.pl

Pośrednicy realizujący ofertę pracy: EŚ/JP

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach