PSYCHOLOG R119/1043-515/24

Włocławek/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 30.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/1042

OBOWIĄZKI:
Praca z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Psycholog
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:
- wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie, umowa zlecenie 10 godzin tygodniowo, praca w terenie u podopiecznego w godzinach popołudniowych

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Włocławek
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 75 do 90 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ ZARZĄD REJONOWY WE WŁOCŁAWKU

Adres:
87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
Małgorzata Kurzawa
tel: 510-726-476

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 07.00-15.00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku