PSYCHOLOG

Ostrowsko/ nowotarski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 19.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: PIENIŃSKA 243, 34-431 Ostrowsko, powiat: nowotarski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0217

OBOWIĄZKI:
- praca z dziećmi o specjalnych potrzebach,
- obserwacja i rozmowa z rodzicami i nauczycielami

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
- Uprawnienia: praca z dziećmi w grupach przedszkolnych

Wymagania inne:
- Miejsce wykonywania pracy: ul. Pienińska 243, 34-431 Ostrowsko + delegacja oddziały: Ostrowsko ul. Jana Pawła II 13, Sromowce Wyżne ul. Graniczna 3z, Waksmund ul. Kościelna 8, Krempachy ul. Kamieniec 46, Szlachtowa ul. Cieśliska 6, Czarny dunajec ul. Kmietowicza 84A, Ciche 137D, Ludźmierz ul. Tetmajera 100

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ostrowsko
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
KRUCZEK MARZENA, KRUCZEK MARZENA - wspólnik spółki cywilnej PRYWATNE PRZEDSZKOLE " LIWLANDIA"

Adres:
PIENIŃSKA 243, 34-431 Ostrowsko, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Marzena Kruczek
tel: 515268797

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu