PSYCHOLOG

Świnoujście/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 10.10.2023

Typ umowy:
Umowa zlecenie

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: Matejki 35, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/23/0696

OBOWIĄZKI:
Diagnoza potencjalnych możliwości ucznia, analiza przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz negatywnego zachowania ucznia. Współpraca z rodzicami, nauczycielami i wychowawcami klas w zakresie zagadnień wychowawczych. Współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Wymagania inne:
- Wykształcenie: wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Świnoujście
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 100 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Społeczne Towarzystwo Szkoły Gimnazjalnej

Adres:
Matejki 35, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Barbara Sadza

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu