PSYCHOLOG

Jeruty/ szczycieński/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 25.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: 12-140 Jeruty 41, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0095

OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi
wystawianie opinii psychologicznych
współpraca z nauczycielami i rodzicami

Wymiar czasu pracy 6/22 w godzinach: 08.00-15.00 zgodnie z grafikiem

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psycholog

Wymagania inne:
- przygotowanie pedagogiczne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jeruty
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W JERUTACH

Adres:
12-140 Jeruty 41, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Jolanta Fijałkowska
e-mail: s.p.jeruty@poczta.fm
tel: 896226635

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
skierowanie z urzędu lu kontakt bezpośredni z pracodawcą

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie