PSYCHOLOG

Busko-Zdrój/ buski/ świętokrzyskie

Ogłoszenie dodane: 20.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 46, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie
Nr oferty: StPr/24/0191

OBOWIĄZKI:
Praca z osobami niepełnosprawnymi fizycznie i umysłowo w Warsztatach Terapii Zajęciowych przy TPD w Busku-Zdroju.
Praca w wymiarze 1/2 etatu między 7:00 a 15:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Psycholog
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Busko-Zdrój
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział w Busku-Zdroju

Adres:
Tadeusza Kościuszki 46, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:
Jolanta Mrugała
e-mail: wtzbusko@vp.pl
tel: 41-378-33-94, 601-633-313

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju