PSYCHOLOG

Gołańcz/ wągrowiecki/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: Libelta 4, 62-130 Gołańcz, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0162

OBOWIĄZKI:
praca indywidualna i grupowa z osobami upośledzonymi

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: psychologia

Wymagania dodatkowe:
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gołańcz
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 1 120 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Wielkopolskie Stowarzyszenie Na Rzecz Chorych Niepełnosprawnych i Ich Rodzin "REHABILITACJA" im. K. Marcinkowskiego

Adres:
Piaskowa 6, 62-100 Wągrowiec, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Barbara Senger
tel: 725 461 004

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
C.V + dokumenty potwierdzajace kwalifikacje

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu