PSYCHOLOG

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: Szuwary 2, 80-764 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/3819

OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków związanych z pracą z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Praca raz w tygodniu 5,5 godziny (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:
- wykształcenie wyższe kierunek psychologia, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane studia na kierunku wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, mile widziane doświadczenie, cierpliwość do dzieci, komunikatywność, empatia, umiejętność współpracy w zespole.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 1 227 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedszkole nr 46

Adres:
Szuwary 2, 80-764 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Gdańsk Przedszkole
tel: 58 301 25 28

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy