PSYCHOLOG

Kędzierzyn-Koźle/ kędzierzyńsko-kozielski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 02.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 5, 47-232 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0099

OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie i wspieranie rozwoju dzieci, współpraca z nauczycielami i rodzicami, tworzenie i realizacja programów interwencyjnych, a także prowadzenie szkoleń i konsultacji

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Psycholog (wymagany staż - lata: 2)
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia

Wymagania inne:
- wymagane przygotowanie pedagogiczne, chęć do pracy w młodym zespole, umiejętność pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, umiejętność pracy z dziećmi
Praca na 8/22 etatu

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 1 838,9 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedszkole Publiczne Nr 26

Adres:
BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 5, 47-232 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Małgorzata Bandurska
e-mail: pp26@kedzierzynkozle.pl
tel: 77 4834023

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu