PSYCHOLOG

Dziergowice/ kędzierzyńsko-kozielski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 11.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: KLASZTORNA 2, 47-244 Dziergowice, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0035

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, współpraca z rodzicami, ocena i diagnoza dzieci z problemami.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Wymagania inne:
- wyk. wyższe mgr kierunek psychologia, przygotowanie pedagogiczne, prawo wykonywania zawodu psychologa, umiejętność pracy z dziećmi, dobra organizacja pracy
Praca zgodnie z grafikiem na 5,5/22 etatu

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Dziergowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 1 227 do 1 478,75 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W DZIERGOWICACH

Adres:
KLASZTORNA 2, 47-244 Dziergowice, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
BEATA DONAJSKA
e-mail: PRZEDSZKOLE.DZIERGOWICE@WP.PL
tel: 77 4830470

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu