PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY B2B - HOME OFFICE

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 45-001 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0839

OBOWIĄZKI:
Poszerzenie istniejących relacji z obecnie kluczowymi klientami. Pozyskanie nowych klientów w biurze i terenie.
Praca na terenie woj. opolskiego w godzinach 08.00-16.00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- - Sprzedaż i kontakt z klientami
- Praca zorientowana na klienta i sukces
mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych lub doświadczenie/wiedza w dziedzinie przemysłowych środków/technologii czyszczących, czyszczenia powierzchni, produktów do konserwacji
- Obsługa urządzeń biurowych
- Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne oraz pewność siebie
Znajomość j. niemieckiego wymagana jest w celu porozumienia się z pracownikami wew. firmy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Opole
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
IBS SCHERER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Kobierzycka 19b, 52-315 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Piotr Plewnia
e-mail: personal@ibs-scherer.de
tel: 71 7166003

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu