PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Wrocław/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Miejsce zamieszkania - praca w terenie oraz zdalna, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/1642

OBOWIĄZKI:
Sprzedaż materiałów do wykończenia wnętrz (lustra, mozaik, drewniane podłogi).
Reprezentowanie firmy.
Sprzedaż na wysokim poziomie.
Bezkonfliktowość.
Praca w Rejonie P{olski zachodniej.
Praca w godzinach 8:00-16:00.
Wynagrodzenie adekwatne do wyników i zaangażowania.
Pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia do pracy: auto, laptop, telefon, wzorniki sprzedawanych materiałów.
Kontakt z pracodawcą Sikora.Leoceramika@gmail.com, rozmowy kwalifikacyjne będą odbywały się we Wrocławiu.
Oferty pracy dostępne w sali G, D, H

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
- Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
- Uprawnienia: kurs ,,prawo jazdy kat. B"

Wymagania inne:
- wykształcenie podstawowe, doświadczenie na stanowisku handlowca 1 rok, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, kurs ,,prawo jazdy kat. B", biegła obsługa komputera, Word, Exel, jęz. angielski B2 w mowie, B1 w pismie, jęz. ukraiński B1 w mowie, A1 w piśmie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
LEO CERAMIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Żeromskiego 4/1, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Jerzy Sikora
e-mail: Sikora.Leoceramika@gmail.com

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu