PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Wiosny Ludów 34, 40-374 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1039

OBOWIĄZKI:
- Pozyskiwanie nowych klientów. Praca w branży związanej ze sprzedażą art. dla BHP i PPOŻ. Praca na terenie woj. śląskiego.
- Godziny pracy: 7:00-15:00 (od poniedziałku do piątku).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
- Uprawnienia: Komunikatywność
- Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie (pracodawca zapewnia branżowe szkolenie).

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TECHNICZNE "SUPON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
40-374 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Jacek Dobrakowski
e-mail: katowice@supon.info

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail

Wymagane dokumenty:
CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: katowice@supon.info

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach