PROJEKTANT

Człuchów/ człuchowski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

PROJEKTANT

Miejsce pracy: Szczecińska 9c/1, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0357

OBOWIĄZKI:
Opracowywanie projektów budowlanych architektonicznych. Wykonywanie obliczeń i rysunków konstrukcyjnych prostych elementów. Współpraca z projektantami branżowymi, kontakt z instytucjami, urzędami, gestorami sieci, kontakt z inwestorem.
Wykonywanie wizji lokalnych oraz inwentaryzacji w terenie.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: obsługa programu AUTOCAD
- Uprawnienia: szkolenie "Revit Architecture stopień I"
- Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wymagania inne:
- [Umiejętność 1] : RM-Win lub Robot
[Inne] : Wymagane jest doświadczenie w zakresie opracowywania dokumentacji projektowej, mile widziane doświadczenie w pracy na budowie jako majster budowy.
Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, zaangażowania oraz efektów.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Człuchów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Concrete Pracownia Projektów Budowlanych mgr inż. Ewa Zagórzańska

Adres:
Szczecińska 9c/1, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Ewa Zagórzańska
e-mail: biuro@concrete-projekt.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie