Pracownik ziemno brukarski z niemieckim i prawem jazdy - Berlin

Warszawa, Bemowo

Ogłoszenie dodane: 08.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Niemiecka firma budowlana zajmująca się ogrodnictwem, zagospodarowaniem terenu oraz budowami placów zabaw i boisk sportowych zatrudni pracownika na stanowisko:
Pracownik ziemno- brukarski
Miejsce pracy: Berlin, Brandenburg
Stawka: od 17 euro/h + dodatki i premie
Zadania:
• Wykonywanie prac ziemnych, ogrodniczych i brukarskich związanych z ukształtowaniem terenu.
Wymagania:
• Doświadczenie w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu,
• Umiejętność obsługi maszyn do robót ziemnych: minikoparki, ładowarki kołowe,
• Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną rozmowę,
• Prawo jazdy kat. B, mile widziane E.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę długoterminowo na kilka lat,
• Dodatki, premie, dopłaty,
• Możliwość zjazdów do domu co weekend,
• Wsparcie w rozszerzeniu prawa jazdy,
• Kursy doszkalające,
• Nadgodziny dla chętnych,
• Bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ZIEMNE – na pewno oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena