PRACOWNIK WSPOMAGAJĄCY PROCES PRODUKCJI WYROBÓW PNEUMATYCZNYCH

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 28.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: USTRZYCKA 259, 35-213 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/1689

OBOWIĄZKI:
Zatrudnimy osobę do prac wspomagających proces produkcji wyrobów pneumatycznych (pontony, odbijacze, platformy pływające itp.).
Zakres czynności:
• Przygotowanie zamówienia do wysyłki w tym m.in. kompletowanie, montaż tabliczek znamionowych oraz innych drobnych elementów,
• Wykonywanie prac manualnych polegających na przygotowaniu półwyrobów poprzez montaż oraz sklejanie poszczególnych elementów.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:
- Wymagania:
Zdolności manualne,
Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami (wkrętarka, szlifierka, opalarka itp.)
Chęć uczenia się i rozwoju,
Komunikatywność.

Oferujemy pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole, wzajemnie wspomagającym się w pracy.
Praca stacjonarna w Rzeszowie, jednozmianowa w godzinach 7-15.

możliwość zakupu biletu miesięcznego na terenie Rzeszowa

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Rzeszów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ANMUR Paweł Murjas

Adres:
USTRZYCKA 259, 35-213 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Paweł Murjas
tel: 666593999

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie