PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 15.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Rychlińskiego 21, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0809

OBOWIĄZKI:
Codzienne utrzymanie czystości budynków i obiektów specjalistycznych.

Praca w ramach umowy zlecenie od pon. do pt. + ewentualnie soboty (pomiędzy godzinami 7.00-15.00)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. podstawowe lub zawodowe. Wymagane prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy zespołowej. Mile widziane doświadczenie zawodowego w sprzątaniu.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PROFESSIONAL HOUSE Agnieszka Barwińska

Adres:
Towarzystwa Szkoły Ludowej 20/1, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Barwińska
tel: 882 735 332

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej