PRACOWNIK TECHNICZNY

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Klonowa 7/1, 40-168 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1008

OBOWIĄZKI:
- Praca polega między innymi na obsłudze budynków wspólnot mieszkaniowych: weryfikacja kosztorysów udział w wizjach i odbiorach budowlanych; weryfikacja protokołów przeglądów techn; akceptacja f-r; przygotowywanie dokumentów dot. uzyskania pozwolenia na budowę oraz wszelkich innych dokumentów technicznych związanych z prawidłowym funkcjonowaniem budynków wspólnot; prowadzenie korespondencji z mieszkańcami, urzędami, instytucjami itp.
- Godziny pracy: 7:00-15:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
- Uprawnienia: Samodzielność
- Uprawnienia: Dokładność
- Uprawnienia: Wysoka kultura osobista
- Uprawnienia: Dobra organizacja pracy własnej
- Uprawnienia: Systematyczność
- Uprawnienia: Komunikatywność
- Uprawnienia: Sumienność
- Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie min. średnie budowlane. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (może być absolwent). Mile widziane uprawnienia budowlane.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI URSZULA KNAPIK

Adres:
40-168 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
URSZULA KNAPIK
e-mail: ula.knapik@vp.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: ula.knapik@vp.pl

Wymagane dokumenty:
CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: ula.knapik@vp.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach