PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK

Brwinów/ pruszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: ŚWIĘTEGO TOMASZA 4, 05-840 Brwinów, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0541

OBOWIĄZKI:
Rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami. Sortowanie przesyłek. Przygotowanie przesyłek do załadunku. Praca od poniedziałku do piątku w zależności od dojazdu w godz.14:00-22, 21:00-05:00. Pracodawca oferuje możliwość darmowego transportu. Praca na podstawie umowy zlecenia. Wysokość wynagrodzenia brutto 28 zł/ godz. + 2 zł brutto/ godz. dodatku frekwencyjnego.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:
- Poziom wykształcenia- minimum gimnazjalne. Wymagana chęć do wykonywania pracy fizycznej.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Brwinów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Marii Konopnickiej 19A/1, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Martyna Nidzgorska
e-mail: m.nidzgorska@inwork.pl
tel: 883 771 554

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV lub skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie