PRACOWNIK SOCJALNY

Rybnik/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 10.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 44 C, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1022

OBOWIĄZKI:
Współpraca z instytucjami zajmującymi się pomocą rodzinie wychowanka, opiniowanie na potrzeby sądu i dyrektora placówek we współpracy z zespołem placówek wniosków o urlopowanie wychowanka, współpraca z wychowawcą w celu nadzorowania i monitorowania przebiegu urlopowania wychowanków, wspieranie w opiece nad dzieckiem pracy wychowawczej, a szczególnie w przypadku dowozu dzieci do szkół i innych instytucji, współpraca z urzędami w sprawach wychowanka meldunkowym, stanu cywilnego, NFZ, ZUS, Urząd Pracy, nadzór na sprawami dotyczącymi alimentów, rent rodzinnych, spraw spadkowych wychowanków, opieka nad wychowankami w czasie wyjazdu poza teren placówki. Umowa na zastępstwo. Możliwość pracy na cały bądź na pół etatu. Kontakt z pracodawcą osobisty. Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracownika socjalnego w ZOPOW -BIP na stronie zopowrybnik.pl

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pracownik socjalny
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Rybnik
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W RYBNIKU

Adres:
Powstańców Śląskich 44 C, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Elżbieta Polok
tel: 32 30 80 700

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku