Pracownik sklepu wielobranżowego - OzN - 1/2 etatu - Lublin

Lublin/ lubelskie

Ogłoszenie dodane: 06.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik sklepu wielobranżowego (z orzeczeniem o niepełnosprawności) – Lublin

Wymiar czasu pracy : 1/2 etatu

Praca zmianowa

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej

- dbanie o porządek na sklepie

- eksponowanie towaru na półkach

- pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu

Wymagania:

-Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- Wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym

- Zapał i chęci do pracy

- Ukierunkowanie na klienta

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Stabilną pracę

- Rabat dla pracowników w wysokości 15% na nasze produkty

- Bezpłatną opiekę medyczną

- Miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.