PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

Gostynin/ gostyniński/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Płocka 44/a, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0362

OBOWIĄZKI:
Prace pomocnicze budowlane wykończeniowe - budownictwo przemysłowe.
Praca na terenie Płocka, Kutna.
Pracodawca dowozi pracowników na miejsce budowy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- mile widziane doświadczenie w zawodach budowlanych, możliwość przyuczenia.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gostynin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO I ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW ZIELONYCH "BUDROX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Płocka 44/a, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Izabela Wiktorska
e-mail: kadry@budrox.eu
tel: 242355759

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: od zaraz, Godziny : 7.30-14.00

Wymagane dokumenty:
brak wymagań

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie