PRACOWNIK RESTAURACJI TYPU FAST-FOOD (NR 1123)

Bydgoszcz/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/1123

OBOWIĄZKI:
praca w restauracji szybkiej obsługi, przyjmowanie i realizowanie zamówień, smażenie frytek, krojenie mięsa typu kebab, podgrzewanie potraw, obsługa klientów wg. określonych standardów, dbanie o czystość w sali jadalnej, obsługa terminala kart płatniczych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: gotowanie

Wymagania inne:
- znajomość podstaw kuchni tureckiej
gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, w dni wolne od pracy i w godzinach nocnych

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Adres:
Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
PUP w Bydgoszczy
tel: 000000000

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
telefon kontaktowy: 603885993, e-mail: a.petrychenko@legalinpoland.com

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy