PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ

Władysławowo/ pucki/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Starowiejska 31, 84-120 Władysławowo, powiat: pucki, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24.0315

OBOWIĄZKI:
- obszar produkcji: praca przy grilu , frytkownicach , tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń
- obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów
- prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu
- sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- [Inne] : UKOŃCZONE 18 LAT

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Władysławowo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 3 181,5 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PAWEŁ CHODAKOWSKI

Adres:
10 Lutego 45, 84-100 Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
NATALIA PIOTRZKOWSKA
tel: 517-327-768

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku