Pracownik produkcji /z UDT lub bez/ 28-32/h + premia

Warszawa, Targówek

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla jednego z naszych klientów, producenta kostki brukowej i płyt tarasowych poszukujemy pracowników produkcyjnych oraz magazynier ów z UDT

Nie wymagamy doświadczenia - możliwość przyuczenia.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży budowlanej. Aplikuj.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio
- wynagrodzenie podstawowe 28 -32 zł/h brutto+ dodatki + premia miesięczna 500-600 brutto
- pracę od pon. do pt. (6-14, 14-22), w wysokim sezonie 3zm
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - przyuczenie na stanowiska operatorskie

Zadania:
- kontrola jakości wykonywanych produktów
- wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów
- prosta praca fizyczna
- obsługa wózka widłowego (dla osób z uprawnieniami)

Oczekujemy:
- motywacji i chęci do pracy
- oferta także dla obcokrajowców

Lokalizacja: Warszawa Żerań, lub Kawęczyn, ul. Chełmżyńska

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, wyślij wiadomość "praca" na 570 318 000 lub skontaktuj się telefonicznie -chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915Warszawa

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna