Pracownik produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawności

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 07.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności
Wymagane prawo jazdy:
Nie

HRQ Ability Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w branży samochodowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyn

Obowiązki:
• Obsługa maszyn produkujących (produkcja elementów gumowych do samochodów)
• Kontrola jakości wykonanych elementów

Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• Rzetelność i pracowitość
• Gotowość do podjęcia stałej pracy
• Praca w otoczeniu maszyn w ruchu

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bez pośredników,
• bogaty pakiet socjalny: posiłki regeneracyjne, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, prywatna opieka medyczna, karta multisport
• Praca w dużej, stabilnej firmie, ceniącej pracowników z długim stażem pracy

Joanna

Joanna

Joanna