Pracownik produkcji w Krośnie - praca od zaraz - benefity

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 26.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Potrzebujesz pracy od zaraz? Jesteś gotowy do pracy na produkcji? Mamy dla Ciebie świetną ofertę w Krośnie! Nie czekaj, aplikuj już teraz – umówimy Cię na spotkanie rekrutacyjne lub przedstawimy ofertę telefonicznie!
Poleć ofertę swoim znajomym i zacznijcie pracę razem!
nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

oferujemy
umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
stałe wynagrodzenie
premia miesięczna
prywatną opiekę medyczną
kartę sportową
benefity Randstad: zniżki na zakupy on-line w wybranych sklepach, pizzeriach lub kawiarniach, niższe ceny biletów do kina, teatru itp.
dostęp do ubezpieczenia grupowego
opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia
możliwość rozwoju i nauki nowoczesnych metod produkcji

zadania
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury
bieżąca kontrola nad produktem

oczekujemy
dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (po 8 godz.)
sumienności, skrupulatności w wykonywaniu zadań i chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Magdalena

Magdalena

Magdalena