PRACOWNIK PRODUKCJI/OPERATOR

Buszewo/ szamotulski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 02.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 62-045 Buszewo 10, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0322

OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku pracownika produkcji obejmuje jedną z następujących prac:
- obsługa linii produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi
procedurami i technologią,
- kontrola jakości wytworzonych produktów,
- zapewnienie poprawności pakowania towaru gotowego,
- przestrzeganie przepisów BHP, a także przepisów
przeciwpożarowych,

OPIS STANOWISKA:
- ustawianie parametrów urządzeń,
- realizacja normy produkcyjnej,
- kontrola jakości materiału do produkcji oraz
wytworzonych produktów,
- pakowanie,
- utrzymanie porządku oraz przestrzeganie przepisów BHP,
- praca stojąca,
- praca wewnątrz pomieszczeń,

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- umiejętność współpracy w zespole,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- mile widziana podstawowa umiejętność obsługi komputera,
- praca w dni wolne oraz porze nocnej,
- wynagrodzenie brutto 4.242,00zł + premia,
- praca w systemie III zmianowym w godzinach 6:00 do 14:00, 14:00 do 22:00, 22:00 do 6:00,
- umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwości dalszej współpracy (na czas określony 1 roku, kolejna na czas nieokreśłony),
- mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności o stopniu lekkim lub umiarkowanym,

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Buszewo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
"FAIR PACKAGING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres:
Wojska Polskiego 1, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Lucyna Koszot
tel: 611018116 w. 216

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
- CV
- skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach