Pracownik Produkcji. Dla Pań i Panów - 5400 zł brutto

Wrocław, Krzyki

Ogłoszenie dodane: 03.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Jesteś zainteresowany/a pracą na produkcji, ale nie wiesz czy to praca dla Ciebie, bo nie masz doświadczenia, ale za to posiadasz dużo zapału i chęci do pracy? Dla nas to jest najważniejsze! Z przyjemnością Cię przeszkolimy! :)

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Tutaj będziesz mógł/mogła rozwinąć skrzydła i pracować na jednej z najnowocześniejszych fabryk w kraju!

Obowiązki

montaż sprzętu AGD (lodówki/piekarniki)

wizualna kontrola jakości produktu

obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

Wymagania

gotowość do pracy w systemie III zmianowym

zdolności manualne, precyzja oraz spostrzegawczość

mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym

Oferujemy

stawka 25,60zł brutto/h + premia frekwencyjna 200zł brutto + premia od realizacji za każdą przepracowaną godzinę do 825 zł brutto

pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00- 6:00

darmowy dojazd do pracy z miejscowości: Milicz, Trzebnica i okoliczne

ciepły posiłek w niskiej cenie

umowę o pracę tymczasową

możliwość nadgodzin (soboty płatne stawka godzinowa 100 % + dodatkowo - 120 zł brutto)

system rekomendacji pracowniczych (700 zł za polecenie pracownika, który przepracuje miesiąc)

możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po okresie próbnym

opiekę koordynatora w miejscu pracy

benefity: ubezpieczenie grupowe i dofinansowanie opieki medycznej

Monika

Monika

Monika