PRACOWNIK PRODUKCJI

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 28.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Głogowska 23, 45-315 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0706

OBOWIĄZKI:
współpraca przy składaniu pakietów szybowych, które powstają ze szkła, ramki aluminiowej oraz masy uszczelniającej. Specjalizujemy się w wykonawstwie niewielkich pakietów szybowych. Jeżeli masz zdolności manualne możesz aplikować również na stanowisko krojenia szkła i łączyć w witraż, praca ciekawa i kreatywna.
Oferujemy pełne szkolenie, więc doświadczenie nie jest wymagane ale wymagamy staranności i chęci do pracy.
Praca w systemie jednozmianowym 8-16, od poniedziałku do piątku.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- wykształcenie min zasadniczae zawodowe mile widziane średnie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Opole
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Vitrobud Krzysztof i Maria Matysek Sp.j.

Adres:
Głogowska 23, 45-856 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
e-mail: art@vitrobud.pl
tel: 507099991

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu