PRACOWNIK PRODUKCJI

Wędkowy/ tczewski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 21.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 83-115 Wędkowy, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0562

OBOWIĄZKI:
-praca przy produkcji szyb, cięcie, zespalanie,
-nadzór nad procesem produkcyjnym,
-dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy,
-kontrola jakości wyprodukowanych elementów,
-pakowanie produktu gotowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę bezpośredni kontakt z Panią Anitą Dehling, a.dehling@trenkwalder.com ; +48 795 428 478

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- sprawność fizyczna, umiejętność obsługi komputera, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane półroczne doświadczenie w pracy na produkcji, w magazynie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wędkowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
TRENKWALDER & PARTNER SP. Z O.O.

Adres:
Kwiatowa 21, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: a.dehling@trenkwalder.com
tel: +48 795 428 478

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie