PRACOWNIK PRODUKCJI

Rusiec/ bełchatowski/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Wieluńska 2, 97-438 Rusiec, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie
Nr oferty: StPr/24/0431

OBOWIĄZKI:
Praca przy realizacji dostaw na dostawę art. spożywczych (fasolka po bretońsku) w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus realizowanego w ramach Podprogramu 2023 -nr. postępowania 456/2023/C

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Rusiec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PAMAPOL SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
Wieluńska 2, 97-438 Rusiec, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
Ewelina Słomian
e-mail: ewelina.slomian@pampol.com.pl
tel: 501 406 300

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: poniedziałek – piątek, Godziny : 07:00-15:00

Wymagane dokumenty:
CV, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie