PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Zielony Stok 25, 80-125 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/3310

OBOWIĄZKI:
Sprzątanie terenu, zamiatanie, grabienie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- doświadczenie zawodowe. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FORTUNA. ZARZĄDZANIE I ADMINISTROWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI. AGENCJA PRACY. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Stanisława Sołdka 6E, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: biuro@agencjafortuna.pl
tel: 662 923 861

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy