PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Uzdowo/ działdowski/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 28.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 13-200 Uzdowo 162, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0208

OBOWIĄZKI:
Praca przy budowie budynków mieszkalnych przy konstrukcji szkieletowej. Wykańczanie wnętrz.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Pracodawca nie określił wymagań odnośnie do poziomu wykształcenia kandydatów. Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku. Ponadto pracodawca oczekuje od osób zainteresowanych ofertą zaangażowania, chęci do pracy, sumienności oraz punktualności.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Uzdowo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MK INNOVATIVE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
13-200 Uzdowo 162, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Michał Banaś
tel: 667 109 313

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Kontakt telefoniczny z pracodawcą celem umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Wymagane dokumenty:
Skierowanie, CV.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie