PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Częstochowa/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 06.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/23/0948

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac budowlanych związanych ze wznoszeniem obiektów mostowych w m.in tym prac związanych z betonowaniem, zbrojeniem, pracami ciesielskimi, pracami porządkowymi.
Miejsce pracy do marca 2024 r. to teren województwa śląskiego (codzienny powrót do domu) oraz teren województw: małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego (delegacje od 3 do 30 dni w zależności od budowy, praca od pn. - pt. jednakże na weekendy zjazdy do domu) - dojazd na budowy i zakwaterowanie zapewnia pracodawca. Od marca 2024 r. pracodawca oferuje pracę na terenie Częstochowy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:
- Wymagane możliwość pozyskania badań uprawniających do pracy na wysokości powyżej 3 m, 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracach związanych z budowa dróg i/lub mostów

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Częstochowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Adres:
Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Ewelina Bożek Katarzyna Jendrasiak
tel: 343706123

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
skierowanie, najpierw kontakt tel. w celu umówienia spotkania

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie