Pracownik magazynu/pakowacz

Wrocław, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 19.12.2023

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Poszukujemy osób chętnych do pracy w magazynie lidera rynku branży odzieżowej.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie.

Lokalizacja: Magnice (15km od Wrocławia)

Zakres obowiązków:

· Sortowanie ubrań nowego produktu;

· Sortowanie i układanie ubrań (po zwrotach) na wieszakach;

· Pakowanie i montaż odzieży szytej na miarę (zakupionej online);

· Praca ze skanerem;

· Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

· Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

· Doświadczenie w pracy na magazynie będzie atutem;

· Wymagana podstawowa znajomość języka polskiego, angielskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego.

Harmonogram pracy:

· Zmiany 10-godzinne: I zmiana: 6:00-16:15, II zmiana: 16:30-2:45, poniedziałek-sobota.

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa: 21zł netto

Dodatkowe informacje:

· Dojazd do pracy z Wrocławia zapewnia pracodawca;

· Dofinansowanie do posiłków oraz darmowe gorące napoje;

· Koszt badań lekarskich pokrywa pracodawca;

· Darmowe zakwaterowanie, opłata za media (200PLN na miesiąc).

Paula

Paula

Paula