Pracownik magazynowy, Komisjoner – Niemcy , różne lokalizacje

Wrocław, Fabryczna

Ogłoszenie dodane: 27.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Opis stanowiska pracy
Pracownik magazynowy, Komisjoner – Niemcy , różne lokalizacje WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W KOMISJONOWANIU (zbieraniu zamówień)
Opis stanowiska :
Praca polega na zbieraniu towaru w magazynie poruszając się na małym wózku elektrycznym wożąc za sobą paletę, na której układamy zebrany towar wg pozycji wyświetlanej na monitorze lub usłyszanej w słuchawce (przykład takiej informacji brzmi: gang: drei, platz eins - w tłumaczeniu na j. polski brzmi : ścieżka nr 3 , pozycja nr 1 ).

Oferujemy:
• szkolenie zakładowe
• premie za polecenie pracownika
• premie motywujące
• premia za użytkowanie własnego samochodu
• wysokie zarobki
• terminowe wynagrodzenia
• gwarantujemy dojazd do pracy
• gwarantujemy zakwaterowanie
• naliczanie wynagordzeń według prawa niemieckiego
• niemiecka umowa o pracę przetłumaczona na język polski
• możliwe zaliczki
• możliwość awansu
Bezpłatna pomoc w:
• zameldowaniu
• uzyskaniu numeru podatkowego,
• zapisaniu do opieki zdrowotnej,
• otwarciu konta bankowego,
• stałą opiekę polskojęzycznego brygadzisty

Zadzwoń 5 0 1 4 0 2 8 5 1

Aleksandra

Aleksandra

Aleksandra