PRACOWNIK FIZYCZNY - sortowanie/naprawa palet (робітник)

Środa Wielkopolska/ średzki/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 26.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Sortowanie i naprawa palet (PRACA FIZYCZNA DLA MĘŻCZYZN)
Obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcjami i standardami w zakładzie
Cортування та ремонт палет (ФІЗИЧНА РОБОТА ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ)
Експлуатація машин і апаратів на виробничій лінії відповідно до інструкцій і стандартів на заводі.

WYMAGANIA:

Sumienność,
Uczciwość,
Chęci do pracy.
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
скрупульозність,
Чесність,
Бажання працювати.
Запрошуються люди з обмеженими можливостями

OFERUJEMY:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
Widełki finansowe 4242 – 8500 zł (brutto) do osiągnięcia w zależności od efektywności pracy.
Dodatek frekwencyjny
Odzież ochronną
Praca w miłej atmosferze.
Przyuczenie do wykonywania zawodu
Працевлаштування на підставі трудового договору, укладеного безпосередньо з роботодавцем
Фінансовий діапазон 4242 - 8500 злотих (брутто) залежно від ефективності роботи.
ДОПЛАТКА ЗА ЯВКУ
Захисний одяг
Працюйте в приємній атмосфері.
Професійна підготовка

PACA PAL

PACA PAL

PACA PAL