Pracownik fizyczny,roboty ziemne,kostka brukowa

Ząbkowice Śląskie/ ząbkowicki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 01.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

POWER JOB CONSULTING EU-to Agencja Pośrednictwa Pracy ,która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w branży budowlanej

.Obecnie oferujemy pracę dla pracowników budowlanych na stanowisko

PRACOWNIK FIZYCZNY;DROGOWY ROBOTY ZIEMNE

Posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie?. Nie czekaj i zgłoś już dzisiaj swoją kandydaturę

Firma Power Job Consulting posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego numer29350

MIEJSCE PRACY
66540 Neunkirchen

OPIS STANOWISKA PRACY

prace przy robotach drogowych
układanie przewodów w ziemi
prace melioracyjne
podłączenie kanalizy
montaż krawężników i studzienek
prace brukarskie

WYMAGANIA PRACODAWCY

doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
prawo jazdy
własny samochód
komunikatywna znajomość j.niemieckiego mile widziana

PRACODAWCA OFERUJE

wynagrodzenie na początek 15.00 brutto/godz plus 28 euro dzienna dieta

darmowe zakwaterowanie
niemiecką umowę o prace
dobre wynagrodzenie
pełne ubezpieczenie rentowo zdrowotne
płatny urlop
możliwość pracy w nadgodzinach
możliwość cotygodniowych zaliczek

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:

0048 533622600

Lub e-mail

powerjobconsultingeu@gmail.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING EU oraz zgodnie z obowiązującym prawem.

Pawel

Pawel

Pawel