PRACOWNIK FIZYCZNY/PRACA PRZ KONIACH

Rudzienice/ iławski/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 08.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: 14-204 Rudzienice, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/1144

OBOWIĄZKI:
Czyszczenie koni, siodłanie koni, wyprowadzanie ze stajni, pielęgnacja.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Praca w wymiarze 1/2 etatu. Godziny pracy do uzgodnienia. Zamiłowanie do zwierząt.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Rudzienice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 do 2 121 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Dorota Gębicka

Adres:
14-204 Rudzienice, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
e-mail: d.gebicka@gmail.com
tel: 606-347-108

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie